Obsah,Rekonstrukce na míru od Jádra-Rekonstrukce.cz

KONZULTACE ZDARMA

Poradíme a pomůžeme vám s výběrem vhodných výrobků a materiálů. Rádi vám nezávazně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás!

Proces rekonstrukce

První krok – návštěva po dohodě se zákazníkem

Návštěva po dohodě se zákazníkem na místě rekonstrukce z důvodu zjištění požadavků zákazníka na rekonstrukci koupelny, rekonstrukci bytového jádra, WC či celého interiéru. Doporučení výrobků od různých výrobců, možností variant řešení koupelny, tj. výběr zařizovacích předmětů, vany, sprchového koutu, obkladů, baterii, dispozice, výroby kuchyňské linky na míru, pokládka podlahových krytin atd. Vypracujeme nezávazně a zdarma předběžný rozpočet šitý na míru, který je vždy maximální tzn., že nejsou dále započítávány různé více práce, pokud si je během rekonstrukce zákazník sám neobjedná.

png

Druhý krok – stanovení termínu

V případě předběžného schválení, popřípadě úpravy nabídky zařizovacích předmětů dochází ke stanovení termínu rekonstrukce koupelny, bytového jádra, popřípadě celé bytové jednotky a její rekonstrukce klíč a podpisu smlouvy o dílo.

png-1

Třetí krok – rekonstrukce začíná

Při rekonstrukci se provádí demontáž původního bytového jádra, WC, vany, vodoinstalace, elektroinstalace, podlah, popřípadě kuchyňské linky a následný dovoz hrubého materiálu jako je Ytong, SDK, stavební chemie, pytloviny, zárubní atd. Následuje založení nových příček, jejich vyzdění dle technické dokumentace popřípadě dohody se zákazníkem či architektem. Po vyzdění obvodových příček provedeme kompletní výměnu vodoinstalace a odpadního potrubí, nové rozvody elektroinstalace včetně výměny jističů, popřípadě plynoinstalace a vzduchotechniky. Poté následuje vyrovnání, obroušení nového zdiva, penetrace, izolace, tlaková zkouška vodoinstalace, betonáž podlah, usazení popřípadě závěsného modelu WC, a poté samotné obložení novými obklady a dlažeb.

png-2

Čtvrtý krok – montáž a dokončovací práce

Usazení vany, sprchového koutu, montáž podhledů, spárování, štukování, doladění detailů po dohodě se zákazníkem. Dovoz zařizovacích předmětů jako sprchová zástěna, baterie, WC, umyvadlo, osvětlení popřípadě doplňků.

png-3

Pátý krok – kompletace, přezkoušení

Kompletace, přezkoušení správné funkce všech zařizovacích předmětů, úklid, konečné předání hotového díla zákazníkovi. Nabízíme pouze značkové a praxí ověřené výrobky značek JIKA, LAUFEN, ROCA, jedná se o sanitární keramiku, baterie a koupelnové zařizovací předměty, dále GEBERIT, zde se jedná o specializace na podoomítkové moduly tj. závěsné WC atd. Dále RAVAK, ROLTECHNIK, specializující na vany, vaničky, sprchové kouty atd. Dále NOVASERVIS, KLUDI, GROHE, jedná se armatury, baterie, koupelnové doplňky. Součástí dodávek je předávací protokol o tlakové zkoušce vodoinstalace, nepropustnosti odpadního potrubí, revizní zpráva elektroinstalace, revizní zpráva plynoinstalace, potvrzení o ekologické likvidaci odpadu, potvrzení záruky včetně záručních listů.

png-4


Přístup ke klientovi

Zakládáme si na profesionálním přístupu ke klientovi.
Než s námi půjdete do spolupráce, přečtěte si, jak bude probíhat.
Vyhovíme všem Vašim požadavkům!
Číst více o procesu rekonstrukce >Obsah,