Obsah,Rekonstrukce na míru od Jádra-Rekonstrukce.cz

KONZULTACE ZDARMA

Poradíme a pomůžeme vám s výběrem vhodných výrobků a materiálů. Rádi vám nezávazně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás!

Rekonstrukce na klíč – nechte všechno na nás

Když jste se už rozhodli rekonstruovat svůj byt, starosti můžete hodit za hlavu. Připadá vám to divné? Vždyť právě teď přece budete mít plnou hlavu, jak rekonstrukce pokračuje a co všechno budete muset zařídit! Ale o to se vůbec nestarejte. Rekonstrukce na klíč znamená, že vy budete v klidu a o všechno se postará naše firma.

Ať je to rekonstrukce bytu nebo rekonstrukce koupelny v panelovém bytě –  to bude naše práce. Zvládneme veškeré bourání a odvoz materiálu, vše potřebné si přivezeme a vy již přijdete k hotovému dílu. Na pár dní si odjeďte třeba na chatu a vrátíte se do nového.

Řekněte, co potřebujete. My to zařídíme!

Rekonstrukce bytu znamená hodně odborných prací. Potřebujete elektrikáře, instalatéry, zedníky či oborníky na pokládku podlahy. Rekonstrukce koupelny obnáší výběr a nákup nové sanitární techniky a odbornou instalaci. Vy ale nic nemusíte shánět. O všechno se postaráme, protože jste si vybrali rekonstrukci na klíč. To je pro nás závazek. Vy nám jen přesně řeknete, co všechno budete potřebovat, a co máte zájem změnit či zlepšit. Bude to pro vás výhodné. Jakmile se dohodneme, seznámíme vás s plánem prací a vše další už bude na nás. Například rekonstrukce koupelny v panelovém bytě není snadná, mohou se objevit nečekané problémy, ale my si se vším poradíme. Je to naše práce. Obraťte se na nás.


Přístup ke klientovi

Zakládáme si na profesionálním přístupu ke klientovi.
Než s námi půjdete do spolupráce, přečtěte si, jak bude probíhat.
Vyhovíme všem Vašim požadavkům!
Číst více o procesu rekonstrukce >Obsah,