Obsah,Rekonstrukce na míru od Jádra-Rekonstrukce.cz

KONZULTACE ZDARMA

Poradíme a pomůžeme vám s výběrem vhodných výrobků a materiálů. Rádi vám nezávazně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás!

Rekonstrukce bytu

Při slově rekonstrukce bytu se mnohým z nás dělá špatně od žaludku. Stačí si představit toho bourání, prachu a hluku. Možná je to horší než novostavba. Ale bytová jádra už dosloužila a je nutné je vyměnit. Místo zprohýbané laminátové podlahy a stropu je po rekonstrukci vše nové. Díky pevnějším stěnám už konečně neuslyšíte zvuky od sousedů.  Rekonstrukce bytového jádra se určitě vyplatí. Ale jak zařídit, aby s tím bylo co nejméně starostí? Nejlepší je rekonstrukce bytu na klíč.

Rekonstrukce bytu přinese změnu do vašeho života

Přece nebudete žít pořád ve starém. Nastartujte si další životní etapu tím, že se pustíte do rekonstrukce. Vidíte kolem sebe, jak se bydlení proměnilo? Novou tvář může dostat i váš byt. Nemusí to být jen rekonstrukce koupelny v panelovém bytě, ale celková rekonstrukce bytu. Sami vidíte, že podlahy jsou značně opotřebované, elektroinstalace občas nefunguje. Celkový vzhled bydlení by se změnil také výměnou dveří i zárubní. Nemusíte se rekonstrukce bát – s námi to bude hračka. Zvládáme všechny práce.

Vyberte si na rekonstrukci tu správnou firmu

Chcete se pustit do rekonstrukce bytu, ale jak vybrat správnou firmu? Vždyť budete potřebovat nejen novou podlahu a nové stěny, ale musíte vyměnit elektroinstalaci, rozvést vodu a instalovat odpady, nakoupit veškeré vybavení a zapojit je a udělat i finální úpravu stěn včetně obkladů či barevných nátěrů. Budete potřebovat nové dveře, možná i novou kuchyňskou linku a položit vhodnou krytinu. Pro rekonstrukci bytu si neobjednávejte každého řemeslníka zvlášť, ale vyberte si firmu, která to vše zajistí. Máte jistotu, že za všechny práce bude také ručit.

Co pro vás můžeme udělat?

Nebojte se říct, jakou máte představu

Rekonstrukce bytu znamená připravit si dobrý plán a od začátku spolupracovat s vybranou firmou. Jen tak poznáte, že svůj úkol bere vážně a v mnohém vám může i poradit. Předem se domluvte na všech činnostech, které budou potřeba, nebo které je vhodné právě při rekonstrukci udělat. Nemá cenu přijít s dalším požadavkem, když už je rekonstrukce bytu dokončena. Nebojte se také předem říct, jakou máte představu. Seriózní firma vám vždy udělá nabídku podle vašeho přání. Ale také vás upozorní na možná rizika, případně další stavební úpravy.

Jakmile budete mít představu, co všechno chcete mít v bytě nové a kam nová zařízení umístíte, společně s vybranou firmou zvolte vhodné vybavení. Při rekonstrukci bytu nebo bytového jádra to bude nový klozet, nová vana, sprchový kout nebo oboje. Vyberte si vodovodní baterie, které vám připadají nejvhodnější a v rozumné cenové relaci. Už předem se musíte domluvit na obkladech a podlahové krytině. Když vám bude firma při rekonstrukci bytu zajišťovat výrobu kuchyňské linky na míru, pečlivě si rozmyslete, jaké skříňky i jaké vybavení v lince budou. Vždy dejte přednost osvědčeným výrobcům. Kvalitní výrobky jsou například od firem Jika, Laufen, Roca, Ravak, Roltechnik či Novaservis, dále Kludi či Grohe.

Proč jen jádro? Zmodernizujte další vybavení vašeho bytu

Při rekonstrukci bytu si nechte vypracovat předběžný rozpočet a snažte se domluvit s firmou, aby byl výčet prací co nejpodrobnější. Není dobré, když vám v průběhu rekonstrukce napočítá další práce, které budete muset zaplatit.  Snažte se svoje požadavky sdělit firmě ještě před zahájením práce, protože budete mít jistotu, že rozpočet zhruba zachová. Domluvte si pevný termín prací a podepište smlouvu. Rekonstrukce je poměrně složitý proces, protože můžete narazit na potíže, s nimiž jste předem nepočítali.

Rekonstrukce jádra není všechno

Rekonstrukce bytu neznamená jen rekonstrukci bytového jádra. Ta je sice nejobvyklejší, protože v současné době končí životnost těchto jader, a je nutné tuto část bytu obnovit. Když už budete dělat novou koupelnu a WC, obnovte i další části bytu, ať to máte v jednom termínu. Můžete si nechat udělat nové podlahy. Na výběr máte dřevěné, laminátové nebo s různými krytinami. Například vinylové podlahy jsou velmi žádané. Už to dávno není „socialistické lino“. Pokud jste to ještě neudělali, vyměňte okna, ušetříte náklady na topení. A hlavně, při rekonstrukci bytu vyberte firmu, na kterou je spolehnutí.

Nesnažte se jen opravovat. Rekonstrukce bytu má smysl

Která podlaha se vám líbí? Dřevěná, laminátová, vinylová či korková? Vyměňte také staré dveře a zárubně. Dnešní trend jsou dveře se skrytými zárubněmi nebo celoskleněné stěny s posuvnými dveřmi. Ale i staré zárubně můžete dát obložit dřevem. I to patří do rekonstrukce bytu. Po letech se vyplatí vyměnit také elektroinstalaci. A kvůli rostoucím cenám tepla je dobré vyměnit okna. Uvidíte, kolik ušetříte.


Přístup ke klientovi

Zakládáme si na profesionálním přístupu ke klientovi.
Než s námi půjdete do spolupráce, přečtěte si, jak bude probíhat.
Vyhovíme všem Vašim požadavkům!
Číst více o procesu rekonstrukce >Obsah,