Obsah,Rekonstrukce na míru od Jádra-Rekonstrukce.cz

KONZULTACE ZDARMA

Poradíme a pomůžeme vám s výběrem vhodných výrobků a materiálů. Rádi vám nezávazně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás!

Rekonstrukce koupelny

Umakartové jádro s koupelnou a toaletou bylo kdysi moderní, ale teď už je nový trend. Uvidíte, co rekonstrukce koupelny udělá s vaším bytem. Získáte nejen pevnější konstrukci, ale konečně máte možnost vybavit koupelnu podle vašich představ. To, co vidíte v časopisech moderního bydlení, budete mít doma. Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě váš opět přenese do moderní doby. Zvolte navíc rekonstrukci na klíč a o nic se nebudete starat.

Odborné práce na rekonstrukci koupelny

Naši pracovníci mají průměrnou praxi v oboru 15 let, což je předpokladem, že veškeré práce budou odvedeny odborně a kvalitně

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě má svůj řád a je součástí celkové rekonstrukce bytového jádra. Dodržujeme správné technologické postupy, aby výsledkem byla co nejvyšší kvalita. Současně dbáme na to, aby rekonstrukce koupelny byla podle vašich představ. I z malého prostoru se dá vykouzlit příjemná a pohodlná koupelna.

Ostatní práce na rekonstrukci

Veškeré práce – zednické, instalatérské, obkladačské a elektrikářské zajišťujeme vlastními pracovníky. Pravidelně absolvují profesní školení, aby byli na špici ve svém oboru. Víme, že jen tak zajistíme kvalitní práci.  Máme platné certifikáty pro instalaci sanitární techniky značek JIKA, LAUFEN a ROCA.

Vysvětlíme, jak bude rekonstrukce koupelny probíhat

Před zahájením rekonstrukce koupelny vás zevrubně seznámíme s postupem prací, abyste měli představu, co je nutné všechno udělat. Nechceme, aby naši zákazníci kupovali zajíce v pytli. Musí vědět, co za své peníze dostanou. Stačí, když budete mít jednoduchý návrh či jen představu, co v koupelně chcete mít. Společně připravíme projekt, kde upřesníme obklady, baterie, sanitární keramiku, podlahovou krytinu i dveře. Vaše spokojenost je naším cílem. Právě teď nás můžete kontaktovat a také se podívat jako to vypadá po realizacaci rekonstrukce koupelny u našeho klienta.


Přístup ke klientovi

Zakládáme si na profesionálním přístupu ke klientovi.
Než s námi půjdete do spolupráce, přečtěte si, jak bude probíhat.
Vyhovíme všem Vašim požadavkům!
Číst více o procesu rekonstrukce >Obsah,