Obsah,Rekonstrukce na míru od Jádra-Rekonstrukce.cz

KONZULTACE ZDARMA

Poradíme a pomůžeme vám s výběrem vhodných výrobků a materiálů. Rádi vám nezávazně zpracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci. Kontaktujte nás!

Rekonstrukce bytového jádra

Konečně můžete přeměnit svůj starý panelový byt v moderní bydlení. Pryč s umakartovým jádrem, které možná v minulosti odvedlo dobrou práci, ale dnes už je přežitkem. Čeká vás koupelna se solidní konstrukcí a s moderním vybavením. Nové zdi jsou vhodnější pro nové materiály, například pro keramické obklady. Nejdříve se seznamte s projektem vašeho sociálního zařízení, případně navrhněte svoji představu. Vašemu přání vyhovíme. Rekonstrukce bytového jádra bude přesně podle vašeho gusta.

Rekonstrukce netrvá dlouho, pracujeme rychle

Rekonstrukce bytového jádra dokáže dodat vašemu bytu nový směr. Vyberte si materiál pro podlahu, stěny i strop. Chcete plechovou nebo plastovou vanu? Uvidíte, že i do malého prostoru se po rekonstrukci bytového jádra vejdou vámi požadované spotřebiče. I když se musí znovu instalovat elektrické vedení a veškerá vodoinstalace, rekonstrukce bytového jádra netrvá nijak dlouho. Zednické, instalatérské, obkladačské a elektrikářské práce zajišťujeme vlastními pracovníky, kteří pracují rychle a spolehlivě. Pravidelně se zúčastňují školení, takže znají čerstvé novinky i z bezpečnosti práce.

Prohlédněte si přehledný proces rekonstrukce.

Proč si vybrat rekonstrukci bytového jádra?

Kdo se teprve rozhoduje o rekonstrukci bytových jader, měl by si uvědomit, že původní koupelna a WC dosloužily z několika důvodů. Například každý materiál má určitou životnost. V době, kdy byla bytová jádra moderním technologickým řešení, se pro rozvody vody používala ocelová pozinkovaná potrubí, u nichž se uváděla životnost 10 až 15 let. Pak se mělo vyměnit. Stejně se za ta léta opotřebovalo vnitřní vybavení, například smaltovaná umyvadla, plastové nebo smaltované vany či dřezy. Předpokládanou životnost překročilo těsnění a různé uzavírající a výtokové armatury.

Vyberte si vybavení od renomovaných firem

Počítejte s tím, že při rekonstrukci bytového jádra bude vše nové a moderní. Budete měnit klozet, vanu nebo sprchový kout, vyberete si vodovodní baterie, podlahovou krytinu i obložení. Spolupracujeme s renomovanými výrobci a dodavateli, takže máme kvalitní nabídku.  Jsou to firmy Jika, Laufen či Roca. Ale nemusíte zůstat jen u koupelny a WC. Provádíme rekonstrukce celého bytu. Vyměníme vám podlahy, dveře, necháme udělat kuchyňkou linku přímo na míru. Spolupracujeme s firmou Apokork, která zajišťuje dodávku a montáž obložkových zárubní, plovoucích podlah, parket, linolea, marmolea, bezpečnostních dveří či provede zasklívání lodžií.

Vliv rekonstrukce jádra na životní prostředí

Dalším aspektem je vliv na životní prostředí a nové materiály. Tehdejší materiály se dnes přestaly používat i proto, že se u nich zjistilo, že škodí životnímu prostředí. Týká se to například azbestocementových potrubí. Azbest je škodlivá látka, která prokazatelně vyvolává rakovinu. Některé tradiční materiály nahradily moderní komponenty. Například litinové či plechové vany se nahradily akrylátem. Akrylátové vany využívají toho, že materiál je dobře tvarovatelný, pružný a současně tvrdý. Například někdejší plechové vany potažené smaltem byly vynikající, ale ve smaltu se časem vytvořily drobné prasklinky, které znemožňovaly kvalitní údržbu. Vana se tak stávala nehygienická.

Používáme moderní materiály

Podstatné ale je, že moderní materiály a technologie respektují současný trend v úspoře vody a energie a současně zvyšují komfort bydlení. Například splachovače na WC jsou účinnější, přitom spotřebují méně vody. V tehdejších koupelnách či kuchyních chyběly výtokové a odtokové ventily pro napojení automatické pračky a myčky nádobí. Dnešní stoupačky počítají s tím, že budou osazeny měřidly vody s dálkovým odečtem. Do koupelen se opět vrací bidety, a kromě vany jsou obvyklé i sprchové kouty. V kuchyních se stále častěji objevují dvojdřezy. Také rozvody teplé užitkové vody jsou oproti dřívějšku izolované, aby bránily úniku tepla.

Zbavte se rekonstrukcí plísně ze staré koupelny

V neposlední řadě je rekonstrukce bytového jádra nutná i kvůli častým poruchám současného vybavení. Potrubní systém trpí netěsnostmi, protože součásti jsou opotřebené, kovový materiál je zkorodovaný. Ve starých koupelnách se častěji objevují plísně, protože jsou špatně odvětrávané. Vlhkost současně poškozuje celý systém.

 

 

 

 


Přístup ke klientovi

Zakládáme si na profesionálním přístupu ke klientovi.
Než s námi půjdete do spolupráce, přečtěte si, jak bude probíhat.
Vyhovíme všem Vašim požadavkům!
Číst více o procesu rekonstrukce >Obsah,